Porządek w finansach to podstawa. Przychody i koszty zaplanujesz w Swiplo

Rozpoczynając przygodę z tańcem, warto trzymać się przyjętych i sprawdzonych reguł. Zarządzanie szkołą tańca wygląda podobnie – tu pomocny będzie jednak nie doświadczony nauczyciel, a aplikacja Swiplo.

Cała Twoja szkoła w jednej apce

Praca w branży edukacyjnej, a jednocześnie artystycznej wymaga świetnego zarządzania ludźmi oraz czasem. Przy dużej liczbie kursantów, zajęć i mocno napiętym kalendarzu, trudno sobie wyobrazić odpowiednią organizację pracy bez wsparcia technologii. Z taką pomocą przychodzi Swiplo.

Nasza aplikacja do zarządzania szkołą tańca zawiera pięć podstawowych funkcji, które zapewniają kompleksowy system organizacji zajęć tanecznych:

  • Grafik i zapisy online – łączy plan zajęć ze stroną internetową. Ty zyskujesz kontrolę, a klienci wygodny sposób rejestracji na zajęcia
  • Zarządzanie zajęciami – ustalasz datę początku i końca zajęć oraz maksymalną ilość uczestników, jaka może się na niego zapisać
  • Wynagrodzenia – obliczasz wysokość wynagrodzeń dla prowadzących zajęcia
  • Powiadomienia push – szybko i skutecznie skontaktujesz się z uczestnikami kursu, gdy na przykład zajęcia zostaną z różnych przyczyn odwołane
  • Karnety i płatności – ustalisz ważność karnetu, a przede wszystkim zadecydujesz, czy jest on za miesiąc kalendarzowy, czy za określoną ilość wejść na zajęcia

To jednak nie wszystko. Swiplo oferuje też system rezerwacji sali, tryb planu zajęć, dziennik obecności, kalendarz zajęć, a także możliwość dodawania uwag przy kontach poszczególnych klientów – widzieć je będą także pozostali Twoi pracownicy.

Co oczywiste, nasza aplikacja mobilna posłuży nie tylko prowadzącym szkoły tańca. Łatwo można ją dostosować do szkół nauki pływania, piłki nożnej, sztuk walki, językowych czy klubów fitness i siłowni.

Biznes to finanse. W ich organizacji pomoże Swiplo

Zarządzanie szkołą tańca o nie tylko organizacja zajęć i dbanie o odpowiedni poziom edukacji. To także skomplikowana organizacja finansów, która może przytłoczyć nawet najbardziej doświadczonych przedsiębiorców. Tutaj z pomocą przychodzi Swiplo – aplikacja, która usprawni Twoją organizację pracy i ułatwi przepływ finansów.

Nie trzeba mówić, jak bardzo jest on istotny. Nasza aplikacja z jednej strony umożliwia intuicyjną rezerwację miejsc na zajęciach i regulowanie płatności po stronie klienta, a z drugiej efektywne zarządzanie zespołem nauczycieli i trenerów. Za pomocą systemy dostępnego z pozycji komputera lub smartfona ustalimy ich grafiki, a także wyliczymy wysokości wypłat.

To spore ułatwienie dla prowadzenia rozliczeń Twojej firmy. W naszej aplikacji dla właścicieli szkół tańca dostępne są raporty przychodów oraz dane dotyczące wpływów z karnetów. Dzięki temu księgowość może szybko i łatwo sprawdzić: wysokość wpłaty dokonanej przez klienta, jakich zajęć dotyczyła, jaką wybrał metodę płatności, a także jaki otrzymał rabat. Takie wyszczególnienie pozwala na dokładne śledzenie naszych finansów i zapewnia pełną transparentność. Swiplo umożliwia więc sprawne zarządzanie, a także planowanie budżetu i strategii rozwoju firmy. To wartość, która wpływa znacząco na renomę i markę Twojej szkoły.

Niezwykła aplikacja do zarządzania szkołą tańca

Jak więc widać, Swiplo to niezwykła aplikacja do zarządzania szkołą tańca. To kompleksowe rozwiązanie, które zmienia podejście do finansów. Usprawnia procesy płatności i zapewnia lepszą kontrolę przepływów pieniędzy. Dzięki takim narzędziom jak Swiplo, możesz skupić się na tym, co najważniejsze – na nauczaniu i rozwijaniu pasji swoich uczniów.

Jeśli prowadzisz szkołę tańca, pływania, piłki nożnej, sztuk walki, językową czy klub fitness albo siłownię i chcesz wprowadzić pozytywne zmiany w zarządzaniu firmą, skontaktuj się z nami. Działanie aplikacji Swiplo możesz wypróbować bezpłatnie przez dwa tygodnie!

Co więcej, opłaty za korzystanie z naszej aplikacji są miesięczne, więc nie trzeba inwestować  ogromnych środków na jej budowanie pod kątem Twojej firmy.

Sprawdź też nasze social media – Facebook, Instagram.

Facebook
Twitter
LinkedIn